Zadzwoń do nas: 507 386 978

Home » Kameralny żłobek, przedszkole i zerówka Montessori blisko Tarchomina

Kameralny żłobek, przedszkole i zerówka Montessori blisko Tarchomina

Nie lada gratką dla mieszkańców Tarchomina jest żłobek, przedszkole i zerówka Montessori na ul. Obrębowej. Opierając swoją filozofię wychowania na zaufaniu w samodzielny rozwój dziecka, chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze usługi.

Uważamy, że każde dziecko jest inne, ma swoje własne zainteresowania i podejmuje wyzwania w zgodzie ze swoimi potrzebami. Wychodzimy z założenia, że w miejscu, w którym przebywa dziecko, powinno być ono uważnie obserwowane, by poznać które umiejętności może rozwijać na danym etapie rozwoju. Dlatego też filozofia Montessori dopasowuje informacje oraz umiejętności, które ma nabyć dziecka do jego indywidualnego momentu rozwojowego. Dzieci same wybierają miejsce do pracy, tempo oraz sposób w jaki realizują zadania – same lub w grupie rówieśników. Doświadczenie nowych rzeczy w komfortowej przestrzeni i bez emocjonalnego nacisku ze strony opiekuna jest podstawą założeń Montessori.

Plusem naszego miejsca jest z pewnością jego położenie w północno – wschodniej części Warszawy, w bliskości dzielnicy Nowodwory i Tarchomina. Dzięki temu istnieje możliwość bezproblemowego dotarcia do nas, bez konieczności stania w korkach. Ponadto dzieci mają zapewnioną specjalnie przystosowaną przestrzeń: huśtawki, trampolinę, zjeżdżalnię, piaskownicę, domki na drzewie, ogród oraz przylegający do niego las.