Zadzwoń do nas: 507 386 978

Home » Żłobek, przedszkole i zerówka Montessori blisko Jabłonny

Żłobek, przedszkole i zerówka Montessori blisko Jabłonny

Charakter naszych dzieci kształtuje się już od najmłodszych lat. Niewątpliwie jednym z najważniejszych wyborów jakie stoją przed rodzicami jest znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym dziecko będzie zdobywało swoje pierwsze doświadczenia, zawiąże przyjaźnie i będzie uczyło się podejmowania pierwszych decyzji. Nasz obiekt w Warszawie, tuż przy granicy z Jabłonną to wyjątkowe miejsce na warszawskiej mapie. Priorytetem jest dla nas traktowanie dziecka z szacunkiem, wierząc w jego samodzielność i poznawanie świata w zgodzie z własnymi potrzebami.

Opieramy się na metodzie Montessori, która zapewnia dziecku możliwość wyboru własnej ścieżki zdobywania wiedzy i poznawania wszystkich zjawisk, bez wywierania nacisku na jeden konkretny sposób. Dzięki temu dzieci są nastawione pozytywnie do nauki i z zainteresowaniem sięgają po nowe doświadczenia. Odbiegając od standardowej ścieżki edukacji mamy pewność, że nauka nie będzie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem bądź przymusem.

Dogodna lokalizacja

Lokalizacja przedszkola w spokojnej dzielnicy Warszawy w sąsiedztwie miejscowości Jabłonna jest z pewnością dużym plusem, mającym wpływ na spokojne spędzanie czasu przez dzieci, z dala od miejskiego zgiełku. Ponadto, poprzez specjalnie dostosowaną przestrzeń oraz dzięki doskonałemu wyposażeniu, nasze miejsce spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego rodzica. Jeśli rodzicielstwo bliskości towarzyszy Państwu od pierwszych lat życia dziecka, filozofia Montessori może okazać się doskonałą drogą do dalszego rozwoju małych pociech.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej