Zadzwoń do nas: 507 386 978

Home » Przedszkole Montessori blisko Białołęki w Warszawie

Przedszkole Montessori blisko Białołęki w Warszawie

Zapraszamy do przedszkola Baza Montessori, które jest wyjątkowym miejscem dla Państwa dzieci.

W naszym przedszkolu położonym w urokliwym miejscu nieopodal dzielnicy Warszawa Białołęka wcielamy w życie zasady wychowania Montessori. W naszych grupach przedszkolnych, które łączą ze sobą dzieci w różnym wieku, każde dziecko może rozwijać się w swoim własnym tempie, w dziedzinach które interesuje je najbardziej.

Nasze przedszkole Montessori to miejsce wspólne – dzieci, rodziców i wychowawców, tutaj nikt nie jest pominięty w procesie decyzyjnym. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja – niespełna kilka kilometrów od granic dzielnicy Warszawa Białołęka. Takie położenia pozwala nam udostępnić dzieciom do zabawy duży ogród, który jest częściowo zalesiony i posiada własny staw. Jest to element, który mocno wyróżnia nas od innych przedszkoli.

Dodatkowym elementem, który pozwala lepiej rozwijać się uczącym się u nas dzieciom są zwierzęta, które na co dzień towarzyszom im w zabawie. Mieszkańcami naszego przedszkola jest piesek Chmurka, jeż, kot oraz już niedługo kury, dzięki którym będziemy mieli własne jajka. Jest to na pewno coś co stanowi o naszej przewadze w porównaniu z innymi przedszkolami w dzielnicy Warszawa Białołęka.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia Bazy Montessori i przekonania się na własnej skórze czym różnimy się od tradycyjnych przedszkoli. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie głównej.